Élő dél-afrikai kapcsolat

2011. május 02., címkék: dél-afrikai holland egyház, Ökumené, ökumene, kobus gerber, ökumené

Már csak a vezető testületek jóváhagyására vár a Dél-Afrikai Holland Református Egyház és az MRE testvéregyházi szerződése.

Újabb kontinens a láthatáron

2011. április 28., címkék: kobus gerber, ökumene, dél-afrikai holland egyház, Ökumené, ökumené

A napokban hazánkba látogat Kobus Gerber lelkész, a Dél-Afrikai Holland Református Egyház főtitkára, hogy a két nagy múltú kálvinista közösség testvéregyházi kapcsolatáról egyeztessen.